O nas

O nas

FAMOS jest międzynarodowym operatorem logistycznym specjalizującym się w przewozach artykułów spożywczych i alkoholu. Dzięki głębokiej wiedzy i bogatemu doświadczeniu naszych pracowników zostaliśmy jednym z wiodących dostawców artykułów spożywczych w Europie Wschodniej.

O nas

Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm logistycznych w Polsce, co potwierdzają otrzymane w ostatnim czasie nagrody i wyróżnienia: Gazele Biznesu 2017, Gazele Biznesu 2018, Gepard Biznesu 2016.  

Jednym z kluczowych elementów naszego podejścia do klienta jest najwyższy poziom obsługi, który opiera się na rozumieniu Waszych potrzeb oraz potrzeb Waszego biznesu. Wasze prośby są dla nas szczególnie ważne i jesteśmy gotowi zaoferować szeroki zakres dedykowanych rozwiązań zarówno dla małych firm, jak również dla dużych korporacji.

Naszym celem w budowaniu partnerskich relacji z klientem jest stworzenie obopólnie korzystnych relacji, dostosowanych do każdej zmiany na rynku. Dzięki temu możemy dobrać najlepszą formę współpracy i znaleźć najbardziej efektywne rozwiązanie przy zachowaniu konkurencyjnych cen.

Zdobyliśmy zaufanie naszych kluczowych Klientów dzięki zaangażowaniu w naszą pracę, naszej odpowiedzialności i otwartości: codzienne raporty o lokalizacji Waszego ładunku pozwolą Wam zawsze na czas otrzymywać informacje o Waszej przesyłce.

Wybierając nas, wybieracie:

PROFESJONALIZM ORAZ INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

PROFESJONALIZM ORAZ INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Efektowne i kreatywne rozwiązania dla Waszego biznesu, oparte na kwalifikacjach i kompetencjach naszych pracowników. Optymalny stosunek ceny do wysokiej jakości wykonywanych usług.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ, OTWARTOŚĆ I SZCZEROŚĆ

ODPOWIEDZIALNOŚĆ, OTWARTOŚĆ I SZCZEROŚĆ

Dbałość o szczegóły, codzienne raporty o lokalizacji ładunku oraz wsparcie w każdej sytuacji.

STABILNOŚĆ

STABILNOŚĆ

Realizacja przewozu niezależnie od czynników zewnętrznych i zmieniających się okoliczności. Umiejętność radzenia sobie z każdym ambitnym zadaniem.

INNOWACJE

INNOWACJE

Wykorzystywanie najnowszych technologii w celu zapewnienia bezpieczeństwa transportu.

OBSZERNA SIEĆ PARTNERSKA

OBSZERNA SIEĆ PARTNERSKA

Długoterminowa współpraca z partnerami, zbudowana na zaufaniu i wzajemnym wsparciu.